Uut siseust valides 28. Mai 2014 | Ustest

Siseukse välimusel on väga oluline osa meie valikutes. Uut siseust valides tutvuge erinevate toodetega, paljud neist on väliselt sarnased kuid oma funktsioonidelt erinevad.

Kasulikkus...

Võib tunduda uskumatu, kui palju mõjutab ukse välimus meie meeleolu. Sama välimusega siseuks võib pakkuda pelgalt ruumide eraldamist kui ka helipidavust, turvalisust ning sõltuvalt klaasist läbipaistvust. Vali just selline uks, mida vajad!

Välimuselt ühtemoodi...

Siseukse ehitus määrab omadused, mida uks pakub. Samasuguse välimusega siseust on pelgalt vaadates raske eraldada näiteks niiskuskindlamast või tule- ja helitõkkeuksest.  Nii saate ühtse sisustusstiili luua välimuselt sarnaste siseustega, kuid eraldi iga uks vastab soovitud omadustele- tule- ja helitõkkeuksed magamistuppa ja lastetuppa, niiskuskindlam uks pesuruumi ja tavaline siseuks eluruumidele.

Helitõkkeuks - jätab heli sinnapoole ust, kust heli tuleb. Tule- ja helitõkkeuksed saate valida nii sileuksena kui ka profiiluksena, nii ei pea tegema kompromisse kodustuudio sisustamise

Tuletõkkeuks - tõkestab tule ja suitsu levikut kõrvalruumi. Fire tooteseeria tuletõkkeuksed vastavad EI30 tulepüsivusklassile ja 38dB heliisolatsiooniindeksi alusel kuuluvad 30dB helitõkkeklassi. Need 30 minutit võivad päästa elu. ADVANCE- tooteseeria pakub mitmekülgset valikut tule- ja helitõkkeuksi siseruumidesse

Lapsed on varmad proovima vildikatega mööblile ja pastakaga lauale kirjutamist. Aga kuidas oleks, kui uksele tohibki joonistada? JELD-WEN'i Trend tootevalikust valige lastetuppa kriiditahvliga uks ja nii võibki väike kunstnik tööle asuda, ja lõuendiks on uus uks!          

Viimane pilk peeglisse enne uksest välja astumist oleks hea, aga ruumi napib. Valige Trend peegliga siseuks ja koos uue uksega on esikus ka uus peegel!          

Värvige siseuks kasvõi roosaks või siniseks või kollaseks- erinevad toonid loovad erineva meeleolu.