Saunauksed 04. September 2014 | Ustest

Turvaveebi'i tootevalikust leiab JELD-WEN'i saunaukse nii klassikalist lihtsust kui ka moodsat disaini eelistav saunasõber.

Saunauksed on valmistatud 8 mm paksusest karastatud klaasist ning clever-seeria mustrita saunauste valikus on kirka klaasiga, pronksklaasiga ja halli klaasiga uksed. Standardse ümara käepideme asemel saab tellida ka puidust vertikaalse või horisontaalse käepideme, lengi ja käepideme materjalina saab valida lepa- või männipuidu vahel.

Geomeetrilise mustriga saunauksed on trükitud siiditrükis ning muster on sobivas toonis läbipaistev klaas. Oksa kujutisega saunauksed on üleni digitrükitud ning ukseleht ei paista läbi ka mustri kohast -  seega on väga mugav ruumidel, kuhu ei soovita võõraid pilke. Nii siiditrükk kui ka digitrükk on teostatud enne ukseklaasi karastamist- see tagab trükile kõrge kvaliteedi, hea vastupidavuse ning ei lase värvil praguneda ka aja möödudes.

Vastavalt soovile saab ostja valida saunauksele standardse ümara käepideme asemele kas ümara dekoratiivse freesitud mustriga, vertikaalse või horisontaalse käepideme, mis valmistatakse lengiga samast materjalist. Lepalengi asemele saab valida mõnele tootele kas mustaks või valgeks värvitud lengi ja käepidet.

Saunauksed tarnitakse koos lengiga. 42 x 92 lengil on külgsuunas reguleeritavad hinged, mis võimaldavad maksimaalse läbikäiguava (9M läbikäiguava >800 mm). ADVANCE-tooteseeria ja clever-tooteseeria lengid on erinevad.

Lepaleng
ADVANCE-tooteseeria ustel ehk Purity-saunaustel (välja arvatud Smoke) on kvaliteetne tihendiga lepaleng. Lepaleng on valmistatud ühtset tooni lepapuidust lamellidest ning pealispind on oksavaba. Lengil on 2 stiilset halli tsingitud külgsuunas reguleeritavat hinge JWGD-101, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Must leng
ADVANCE-tooteseeria Smoke mudelit ja Oksa-must mudelit saab tellida ka tihendiga mustaks värvitud männilengiga. Leng on värvitud mustaks Becker Laqva puidu kaitsevärviga (suitsusauna toon). Männileng on toodetud oksavaba sõrmjätkatud lamellist. Lengil on 2 stiilset halli tsingitud külgsuunas reguleeritavat hinge JWGD-101, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Männileng
Clever-tooteseeria ustel on viimistlusvalmis männileng (tihendiga). Leng on valmistatud männi massiivpuidust ning lengil võib esineda oksakohti. Lengil on 2 halli külgsuunas reguleeritavat hinge JW715, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.

Lepaleng
Clever-tooteseeria saunauksi saab tellida ka sõrmjätkatud lepalengiga, millel võib esineda oksakohti.  Lengil on 2 halli külgsuunas reguleeritavat hinge JW715, mis võimaldavad 9M ukse avanemisel 90⁰ läbikäiguava vähemalt 800 mm.