Tere...oleme avatud 07. Juuli 2010 | Turvateenustest

Turvaveeb.ee on Eesti esimene turvalisuse teemaline infoportaal, mis ühendab turvaala tooteid ja teenused ühtsesse andmebaasi, et klientidel oleks lihtsam neid leida

Oleme andmebaas firmadest kelle kõrge vastutustunne ja usaldusväärsus aitab teil leida lahenduse mistahes turvaprobleemile. Teeme koostööd oma ala patriootidega kelle toodetele või teenustele saab lisada juurde sõna TURVALINE

Soovime tõsta teie teadlikust uusimatest turvalahendustest, sest nii kindlustate endale alati parima ja innovatiivsema lahenduse

Selleks oleme loonud järgmised moodulid:

Tooted ja teenused - sisaldavad andmebaasi Eesti turul olevatest turvatoodetest ja -teenustest. Valides huvipakkuva turvatootegrupi on hetkega firmade poolt sisastatud tooted teie ees.

Firmad - alt leiate eksperdid omas valdkonnas kes aitavad teil leida lahenduse mistahes turvaprobleemile. Iga firma poolt sisestatud andmebaas sisaldab üldist tutvustust, tegevusalasid, pilte, videoid ja viimaseid uudiseid. Firma asukoht on näidatud ära Google map-is.

Artiklid - hoiavad teid kursis uusimate turvalahenduste ja uudistoodetega. Parim lahendus ei ole alati kalleim lahendus.

Hanked - võimaldavad teil küsida pakkumist või hinnangut kas või kõigilt firmadelt korraga. See on lihtsaim viis saada võrdlev pakkumine oma konkreetsele küsimusele või tootele. 

Otsing - kasutades otsingut kirjutage kasti toote märksõna ja hetkega on teie ees kõik märksõnale vastavad tooted,firmad ja uudised kus märksõna kasutatud.

 

Parimat soovides,

Turvaveeb.ee