CLIQ Remote tehnoloogia võitis rahvusvahelise auhinna 04. Märts 2011 | Turvalukustusest

GIT SICHERHEIT / GIT SECURITY on rahvusvaheline erialaajakiri, mis annab välja tuntud GIT SICHERHEIT/SECURITY auhindu. Viimasel lugejate hääletusel jõudis ASSA ABLOY poolt toodetav CLIQ Remote kategoorias „Kaitse sissemurdmise eest ja läbipääsusüsteemid“ teisele kohale.

Ettevõtted võisid esitada konkursile 2011. aasta uusi tooteid, mida hindasid ajakirja GIT lugejad.

„Meil on väga hea meel, et Saksa erialaliidud ja katseasutused (BHE, TÜV, VDMA, ZVEI) ning kasutajad hääletasid meie toote CLIQ Remote Technology poolt,“ ütles tootejuht Alexander Kroll, kes töötab Berliinis ASSA ABLOY Sicherheitstechnik’is.

Rahvusvahelise ajakirja GIT SECURITY lugejad, Saksa ajakirja GIT SICHERHEIT lugejad ning Internetiportaalid PRO-4-PRO.com, GITSECURITY.com ja GIT-SICHERHEIT.de valisid igas kategoorias (mida oli kokku 5) välja kolm võitjat. CLIQ Remote Technology võitis teise koha kategoorias „Kaitse sissemurdmise eest ja läbipääsusüsteemid“, tõustes esile konkurentsis Bosch’i ja Simons&Voss’i toodetega.

CLIQ tehnoloogia on ASSA ABLOY Grupi tehnoloogia, mida kasutatakse kõrgema turvalisusega ja suuremates lukusüsteemides. Eriti sobiv on see süsteemidele mis asuvad hajutatult (ettevõte mitmete osakondadega üle riigi), on mobiilsed (kaubaautod, rongid, saadetised) või muutuvad tihti (rendikorterid ja -bürood, tihti struktuurimuudatusi läbi elavad ettevõtted) Sisuliselt on tegemist mehaaniliste lukusüdamikega mis sisaldavad endas elektroonilise läbipääsukontrollsüsteemi.
Samast tooteseeriast on Eesti turul juba Cliq (suurematele süsteemidele) ja Cliq Max (kodukasutuseks ja väikeettevõtetele).

Cliq Remote jõuab Eesti turule selle aasta esimesel poolel. Täiendavat informatsiooni annab ASSA ABLOY Baltic AS tootejuht Kaarel Treumuth kaarel.treumuth@assaabloy.ee (tel. 6559101)