ASSA lukud 04. Juuni 2010 | Turvalukustusest

ASSA on turvaline

Muukimiskindlus – selle tagavad lukusüdamiku vähemalt 6-tihvtiga Assa lukud, ainulaadne ehitus, keerukas võtmeprofiil ja valmistamistäpsus.

Lõhkumiskindlus – ASSA lukke toodetakse ainult kõrgkvaliteetsetest ja testitud materjalidest, lukusüdamikud aga kinnituvad ust läbivate poltidega.

Puurimiskindlus - kõigil ASSA lukusüdamikel on sees puurimiskaitsed.

Võtmekontroll - ASSA Twin Exclusive ja ASSA Max lukusüdamikud on patenteeritud ning lisavõtmeid saab tellida vaid võtmekaardi esitamisel. Kindlustusseltsid aktsepteerivad kõiki ASSA turvalukke. ASSA lukud vastavad Euroopa rangeimale, Rootsi turvastandardile SS3522.

ASSA on mugav

Lapsesõbralik - Assa luku kasutamine on imelihtne. Head materjalid ja mehhaanika täpsus tagavad lukudetailide kerge ning pikaajalise liikumise.

Moodulsüsteem – kõik lukuosad sobivad omavahel ning neist saab koostada enam kui 16000 lukukomplekti, just vastavalt Teie vajadusele.

Lukusüsteem – vabastab Teid suurest võtmekimbust. Teile jääb vaid üks võti, mis avab niimitu lukku nagu soovite.

Allergiavaba – võtmed valmistatakse niklivabast metallisulamist.

ASSA on kvaliteetne

ISO 9001 kvaliteedisertifikaat - ASSA lukkude kõrge kvaliteedi tagab kogu tootmisprotsessi ülim täpsus.

5 aastane garantii – ASSA lukukomplektidel on laiendatud garantii, see on tehasepoolne lisavastutus oma lukukomplektide tööle. ASSA lukud töötavad tõrgeteta veel aastakümneid peale garantiiaja lõppu.

Kindel Rootsi kvaliteet – ASSA tooted on loodud kestma.