Yale kohvrilukud 26. Mai 2011 | Turvalisusest

Kas mäletate viimast korda pagasi ooteruumis? "Kas kohvriga on kõik korras? On kõik asjad ikka alles või on midagi kaotsi läinud? Või veel hullem - on sinna midagi juurde lisatud?".
Yale kohvrilukud on äratuntavate erksate värvidega, mugavad kasutada ja turvalised. Kergelt kaetud lukutross ei kahjusta kohvrit hõõrudes ning seda on kerge läbi kohvri tõmbluku aasade kinnitada. Tabaluku koode on lihtne seadistada.
Atlandi ookeani ületavatele klientidele on mõeldud TSA lukud! TSA on USA Transpordi Turvaamet. TSA märgistusega lukkudel on turvasüsteem Travel Sentry, mis võimaldab lennujaama turvatöötajal avada kohvrilukk seda lõhkumatta ning kontrollida kohvri sisu kui see osutub vajalikuks. Luku avamiseks kasutavad turvatöötajad mastervõtit mis avab kõik TSA märgistusega lukud olenematta lukukoodist. Te ei pea kartma, et teile tagastatakse katki murtud tabalukk või veel hullem katkise tõmblukuga kohver.

Lukud, mis kannavad Travel Sentry® logo, võimaldavad/lubavad turvatöötajatel lukke avada ning lukustada, saates kohvrid kiiresti teele. Travel Sentry® logo on äratuntav TSA lühendina.