Kuum pakkumine

499.00 EUR

499.00 EUR

-0%
Nutilukk ID Lock 150, must

Järgi 100 eksemplari

Vaata lähemalt »

Facebook

Saunauksed

Saunauksed

Turvaveebi'i tootevalikust leiab JELD-WEN'i saunaukse nii klassikalist lihtsust kui ka moodsat disaini eelistav saunasõber.

Saunauksed on valmistatud 8 mm paksusest karastatud klaasist ning clever-seeria mustrita saunauste valikus on kirka klaasiga, pronksklaasiga ja halli klaasiga uksed. Standardse ümara käepideme asemel saab tellida ka puidust vertikaalse või horisontaalse käepideme, lengi ja käepideme materjalina saab valida lepa- või männipuidu vahel.

Geomeetrilise mustriga saunauksed on trükitud siiditrükis ning muster on sobivas toonis läbipaistev klaas. Oksa kujutisega saunauksed on üleni digitrükitud ning ukseleht ei paista läbi ka mustri kohast -  seega on väga mugav ruumidel, kuhu ei soovita võõraid pilke. Nii siiditrükk kui ka digitrükk on teostatud enne ukseklaasi karastamist- see tagab trükile kõrge kvaliteedi, hea vastupidavuse ning ei lase värvil praguneda ka aja möödudes.

Vastavalt soovile saab ostja valida saunauksele standardse ümara käepideme asemele kas ümara dekoratiivse freesitud mustriga, vertikaalse või horisontaalse käepideme, mis valmistatakse lengiga samast materjalist. Lepalengi asemele saab valida mõnele tootele kas mustaks või valgeks värvitud lengi ja käepidet.