Kuum pakkumine

358.00 EUR

498.00 EUR

-28%
Välisuks Alexia

Järgi 2 eksemplari

Vaata lähemalt »

Facebook

- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

TURVATOOL CYBEX PALLAS 9-36KG Turvatooted lasteleTurvatoolid

Toote hind:295.74 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi

Täpsem info

- Lastele 9-18 kg (turvapadja + alusega)
- Lastele 15-36 kg (turvapadja ja aluseta mis on hiljem eemaldatavad)
- Pikkus 47,6 cm
- Laius 48 cm
- Kõrgus 72 cm - 89 cm (olenevalt seljatoe reguleeritusastmest)
- Turvatooli kaal 9,5 kg (turvapadja ja alusega)


Turvaiste grupp, 9 - 18 kg, (n. 9k - 4 aastat) Turvaiste grupp, 15 - 36 kg (u. 3 aastat - 12 aastat) Uudne Pallas turvatool pakub lisakaitset lapse eriti õrnadele kaela ja kõri piirkondadele. Kergesti muudetav kõrgema astme turvatooliks - Solution X mudeliks! Pikk kasutusaeg. Turvatooli on lihtne reguleerida magamisasendisse last äratamata.

Laupkokkupõrke korral jaotab turvapadi (patendeeritud) lapsele suunatud energia läbi turvapadjale, see vähendab 30% ulatuses avariiolukorras lapse peale ja kaelale tekkivat survet. Võrreldes turvavööga töötab Cybex Pallase turvapadi nagu õhupadi ja vähendab oluliselt löögil tekkviaid jõude. Cybex Pallases on lapse pea kaitstud ka külgkokkupõrke korral, lapse pea ja õlad on fikseeritud turvatoolis.

Muuta saab ka turvatooli kõrgust, pikematele lastele saab seljatuge koos õlgade osaga tõsta ja väiksematele lastele alla lasta. Hiljem, kui laps on juba suurem saab turvapadja eemaldada ja saab turvatoolina edasi kasutada, siis muutub ta kõrgeid auhindu võitvaks Solution X turvatooliks.

Märksõnad

turvatool, turvatoolid

Videod

Sul on vaja Flash 8+ ning JavaScript'i, et näha seda videot.
Loe edasi