POSTKAST SüVISTATAV LäBI UKSE/AIAPOSTI KOOS FONOLUKUGA TurvalukustusFonolukud

Toote hind:140.00 EUR

Täpsem info

Postkast ühe kasutajaga. See on mõeldud paigaldamiseks seina või tara post. Kasutades kvaliteetseid materjale on vastupidav välistingimustes.

Postkasti on integreeritud universaalne analoog intercom moodul , mis asendab traditsioonilisi välise intercom paneeli ja töötab kõikide standard tüüpi intercoms 3 + n 4 + n 5 + n.

In versioon SM-1-ST / 0 esi- ja tagapaneeli VERONA postkast on valmistatud harjatud roostevabast terasest paksusega 2 mm . Klapp kaitsta täiteava on valmistatud roostevabast terasest.

VERONA madal versioon box on elegantne esipaneelil ilma kinnituskruvid ja sahtli ilma ääred.

Kast Euroopa standarditele.

*

Et luua täis, töötab Intercom süsteem on vajalik (välja arvatud lahtrid) täiendavad elemendid:

analoog intercom võimendi (nt. Miwi-Urmet 18A1)
Analog intercom paigaldus 4-, 5-, 6-wire
(Valikuline) ka paigaldus elektromagnetilise lukk

Tüüpilised analoog Intercom süsteem eespool kirjeldatud nõuab 8-wire kaabeldus.VERONA kastis on paneeli ehitus. On selle struktuur koosneb kolmest osast: sahtlis, esipaneel ja tagapaneel.

Sahtel laiusega 270 mm on kaldus, kaheosaline ja lükanduksed. See kirjavahetus konteinerisse ehitatud post või seinale. Standard on valmistatud pulbervärvitud lehel. Mis libistades sahtlis kasti sügavus on võimalik reguleerida vahemikus 280-410 mm. On võimalik taotleda roostevabast terasest sahtlis või sahtlid eri sügavusega.

Esipaneeli laiusega 290 mm ​​ja kõrgus 150 mm avaga pesa klapp turvatud. Auk (mõõtmetega 230 x 30 mm), millel painutada takistavad eemaldamine kirjavahetus volitamata isikud. Esipaneelil on integreeritud intercom nuppu 1.

Tagapaneel laiusega 290 mm ​​ja kõrgus 150 mm on lukustatav uks aknaga kontrolli auk. Standard lukku pannakse vasakul küljel - avada uks paremale.

Märksõnad

postkast,fonolukk

Loe edasi