Kuum pakkumine

358.00 EUR

498.00 EUR

-28%
Välisuks Alexia

Järgi 2 eksemplari

Vaata lähemalt »

Facebook

- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

CROCS BISTRO Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidTurvajalatsid

Toote hind:44.00 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

Saadaval värvused must, valge ja tumesinine

Mitte keegi teine ei vaja - ega vääri - rohkem mugavaid ja ergonoomilisi kingi, kui inimesed, kes töötavad toitlustusvaldkonnas, hotelliäris või hoopis tervishoiualal. Kui oled kord Crocs Bistro jalatsid jalga pannud, saad kohe aru, et neis on olemas kõik need head omadused, mis ühes toimeka ja liikuva inimese jalanõus olema peavad. Uus disain põhineb originaalsel Crocs’i jalanõu omal ning sobib ühtmoodi hästi kandmiseks nii meestele kui naistele. lisaks vastupidavusele on neil ka see meeldiv omadus, et nende spetsiaalne kummitald ei jäta põrandale kunagi inetuid musti jutte.

Crocs Bistro juures on kasutatud uudset Crocs Lock tallamustrit, mis pakub oma klassi kõrgemat libisemiskaitset ja ületab kõikide konkurentide ning analoogide omi. Suletud varba- ja kannaosa pakuvad jalgadele kindlat kaitset ja et maksimaalset turvalisust pakkuda, on ka pöiaosa valmistatud spetstihedast materjalist. Ja kui arvate, et oleme turvalisust taga ajades mugavuse täitsa ära unustanud, siis pigem vastupidi. Nimelt oleme teinud Crocs Bistro kotad uudsest Croslite materjalist, mis lausa hellitab jalgu oma hea istuvuse ja pehmusega.

Nii et egas muud, kui libista oma jalad ruttu Crocs Bistro kottadesse. Kuid võib vabalt juhtuda, et sul hakkab neis nii mugav, et sa ei taha neid enam kunagi jalast võtta. Nii et jäta hüvasti valutavate jalgadega ja osta mõnusad Crocs Bistro kotad juba täna.

Märksõnad

crocs, tööjalanõud, crocsid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki