- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

ÜHEKORDSED NITRIILKINDAD PUUDRITA 5916 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidTöökindad ja käsivarrekaitse

Toote hind:10.66 EUR

Transpordiinfo

  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

Toote hind on antud 1-le pakile.
Pakis 100 tk.
Müüakse paki kauppa.
Kinda suurus 7/S - 10/XL

Ühekordsed nitriilkindad ilma puudrita

Nitriil on sünteetiline polümeer, mis peale vulkaniseerimist saavutab lateksile sarnased omadused, kuid omab viimase ees palju eeliseid (nt mehaaniline ja keemiline vastupidavus).

Kasutamine
Ühekordsed nitriilkindad on vett hülgavad ning mõeldud kaitseks vedelike ja mustuse eest. Kindad on seest kaetud talgipulbriga, et lihtsustada nende kättetõmbamist. Antud kindad ei ole steriilsed.

Markeering
CE märgistus
Ühekordsed lateksist kindad on varustatud toiduainete käideldavuse märgiga. Vastavalt direktiividele 89/109/CEE ja 90/128/CEE sobivad need kasutamiseks toiduainete käitlemisel.
AQL 2,5
AQL (Average Quality Level) on näitarv, mis võimaldab tootjal teostada tootmisprotsessi järelvalvet ja mis näitab võimalikku kinnaste defektide arvu. AQL 2,5 tähendab ligikaudu 2,5 defektiga kinnast saja kinda kohta.

Hoiutingimused
Kindaid tuleb säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Tähelepanu!! Kindad võivad sisaldada aineid, mis võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilise reaktsiooni! Probleemi korral pöörduge arsti poole.
Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki