- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

ÜHEKORDSED LATEKSKINDAD PUUDRITA 5816 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidTöökindad ja käsivarrekaitse

Toote hind:6.30 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

Toote hind on antud 1-le pakile.
Pakis 100 tk.
Müüakse paki kauppa.
Kinda suurus 7/S - 10/XL

Lateksist ühekordsed kindad ilma puudriga
Lateks on väga elastne, vähese soojajuhtivuse ja hea haarduvusega looduslik materjal.

Naturaalset lateksit valmistatakse Lõuna-Ameerika päritoluga puust hevea brasiliensis. Nagu iga naturaalne produkt, sisaldab ka naturaalne lateks proteiine (keskmiselt 1,5 – 2,5 %), mis võib ülitundlikel inimestel tekitada allergilisi reaktsioone. Lateksi eelised teiste materjalide ees on väga hea elastsus, haarduvus kuivas keskkonnas, paindlikkus ja puutetundlikkus.
Kasutamine Ühekordsed latekskindad on vett hülgavad ning mõeldud kaitseks vedelike ja mustuse eest. Kindad on seest kaetud talgipulbriga, et lihtsustada nende kättetõmbamist. Antud kindad ei ole steriilsed.

Markeering
CE märgistus
Ühekordsed lateksist kindad on varustatud toiduainete käideldavuse märgiga. Vastavalt direktiividele 89/109/CEE ja 90/128/CEE sobivad need kasutamiseks toiduainete käitlemisel.
AQL 1,5(Average Quality Level) on näitarv, mis võimaldab tootjal teostada tootmisprotsessi järelvalvet ja mis näitab võimalikku kinnaste defektide arvu.AQL 1,5 tähendab ligikaudu 1,5 defektiga kinnast saja kinda kohta.

Hoiutingimused
Kindaid tuleb säilitada jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikese-valgusest.

Tähelepanu!! Kindad võivad sisaldada aineid, mis võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilise reaktsiooni! Probleemi korral pöörduge arsti poole.

Märksõnad

ühekordsed kindad, latekskindad

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki