- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KUMMIKINDAD 3740 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidTöökindad ja käsivarrekaitse

Toote hind:2.90 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

Toote hind on antud 1-le tükile.
Pakis 10 tk.
Müüakse paki kauppa.
Kinda suurus 10/XL

Polümeeridest sõrmik puuvillase voodriga 40 cm.

Kirjeldus ja kasutusalad:.
Vysol on valmistatud kahekihilisest PVC plastikust ehk polüvinüülkloriidist. Antud materjal säilitab oma elastsuse ka külmades oludes. Libisemiskindluse suurendamiseks on nende kinnaste kämblaosa karestatud. Kindad on mehhaaniliselt vastupidavad. Nad kaitsevad hästi õlide, rasvade, hapete, aluste, vee ja puhastusainete eest. Lahustuvad aga orgaanilistes lahustites. Kinnastel on puuvillane vooder.

Vastupidavus kemikaalidele EN 374
Läbivuse all mõistetakse testikemikaali võimet läbida kindamaterjali. Läbimisaja põhjal määratakse kaitsekindale indeks testikemikaali suhtes. Peamiste testikemikaalide hulka ei ole kindlaks määratud, järelikult piisab ka ühest testikemikaalist läbivustesti tegemiseks. Üldiselt on aga kaitsekindad testitud vähemalt kolme erineva kemikaaliga.

Hooldamine: Et avastada võimalikke vigastusi tuleb nii uusi kui ka kasutatud kindaid enne kasutuselevõttu kontrollida. Enne taaskasutamist tuleb kindad puhastada. Kergesti kõrvaldatavad ohtlikud ained tuleb esmalt eemaldada, seejärel puhastada kindad lahja pesulahusega ja loputada. Kui kinnaste sisse on pärast kasutamist või puhastamist jäänud niiskust, tuleb kindad jätta käisepoolega ülespidi.
Säilitamine: Kindaid tuleb ladustada jahedas ja kuivas kohas kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Mehhaaniline vastupidavus EN388

Vastupidavus kemikaalidele EN374

Märksõnad

Kummikindad

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki