- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

METALLVõRKVISIIR EP 60720 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:4.23 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

EP metallvõrkvisiir.
Metallvõrkvisiir sobib peavõrule EP 60700

Kasutamine
Näokaitse on ette nähtud kasutamiseks silmade ja näo kaitseks mitmesuguste lendavate osakeste vastu erinevatel töödel (käiamine, treimine jne). Pearihma pingus seatakse parajaks kuklaosas asuva seaderatta keeramisega.

Markeering
Antud näokaitse korpusel 60700 on markeering EP EN166 EN1731 3 B F CE, kus EP on tootja markeering, EN166 ja EN1731 on eurostandardi numbrid millele toode vastab, 3 tähistab kaitset vedelike piiskade (pritsmete) vastu, B tähistab kaitset kiirelt lendavate (120 m/s) keskmise energiaga osakeste vastu, F tähistab kaitset kiirelt lendavate madala energiaga osakeste vastu (45 m/s) ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.

Näokaitse võrkvisiiril 60720 on markeering EP F CE, kus EP on tootja markeering, F tähistab kaitset kiirelt lendavate madala energiaga osakeste vastu (45 m/s) ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Hooldus
Näokaitse kaitseklaasi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada pehmet niisket puhastusvahendiga lappi. Ihuga kokkupuutuvaid osasid tuleb regulaarselt puhastada alkoholiga.
TÄHELEPANU !
Antud näokaitse ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade/näo kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Kaitseklaasideks võib kasutada ainult EP 1 B CE markeeringuga klaase ja EP F CE märgistusega võrkvisiire. Antud näokaitse materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Näokaitse konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

metallvõrkvisiir

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki