- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KEEVITUSMASK 66600 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Soodushind:9.00 EUR
Vana hind:10.40 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

EP keevitusmask.

Keevitusmask on ette nähtud kasutamiseks elektrikeevitusel silmade ja näo kaitseks nii valguskiirguse kui ka metallipritsmete eest.

Kasutamine.
Keevitusmaski luugil on 2 asendit : suletud ja täiesti avatud asend. Keevituse alustamisel on luuk avatud asendis. Keevituskaare süttimisel suletakse luuk. Pearihma pingus seatakse parajaks kuklaosas asuva seaderatta keeramisega.

Markeering.
Antud maski korpusel on markeering LD EN175 F CE, kus LD on tootja markeering, EN175 on eurostandardi number millele toode vastab, F tähistab kaitset kiirelt lendavate (45 m/s) madala energiaga osakeste(pritsmete) vastu ja CE tähendab eurosertifikatsiooni.

Hooldus.
Maski kaitseklaase ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada pehmet niisket puhastusvahendiga lappi. Ihuga kokkupuutuvaid osasid tuleb regulaarselt puhastada alkoholiga.

TÄHELEPANU !
Antud keevitusmask ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud filterklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Filterklaasideks võib kasutada ainult CE ja DIN 9-13 markeeringutega klaase. Antud keevitusmaski materjalid, mis puutuvad kokku ihuga võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Keevitusmaski konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

keevitusmask

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki