- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KAITSEPRILLID 60620 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:5.30 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

SIELLUX kaitseprillid, uduvabad.

Kasutamine
Antud kaitseprillid on ette nähtud silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest. Samuti kaitsevad antud prillid ka vedelike pritsmete eest. Shellux kaitseprillide lääts on varustatud udususevastase kaitsekihiga.

Markeering
Kaitseprillide raamil on markeering LUX 0 EN166 34-B CE, kus Lux O on tootja markeering, EN166 on eurostandardi number millele toode vastab, 3 tähistab kaitset vedelike piiskade (pritsmete) vastu, 4 kaitset suurte tolmuosakeste vastu, B tähistab kaitset suure kiiruse ja keskmise löögijõuga kuni 120 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Prillide läätsel on markeering 2-1,2 Lux.O 1 B CE , kus 2-1,2 tähendab filtrasiooni 99% UV kiirgusest(380nm); Lux O on tootja markeering, 1 tähistab kõrgeimat optilist klassi, B tähistab kaitset kiirelt lendavate (120 m/s) keskmise löögijõuga osakeste vastu. CE tähistab eurosertifikatsiooni.

Hooldus
Kaitseprillide läätsi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada puhast riidetükki, mida on niisutatud nõrgas vee ja majapidamisseebi lahuses.

TÄHELEPANU !
Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

kaitseprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki