- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KAITSEPRILLID 60600 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:2.48 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

CHIMILUX kaitseprillid, uduvabad

Kasutamine
Antud kaitseprillid on ette nähtud silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest. Samuti kaitsevad antud prillid ka vedelike pritsmete eest.

Markeering
Antud kaitseprillide korpusel on markeering LM77217 EN166 34B CE SG234, kus LM 77217 on tootja markeering, SG234 mudeli markeering, EN166 on eurostandardi number, millele toode vastab, 3 tähistab kaitset vedelike piiskade(pritsmete) vastu, 4 kaitset suurte tolmuosakeste vastu, B tähistab kaitset suure kiiruse ja keskmise löögijõuga kuni 120 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Prillide läätsel on markeering LM77217 1 B, kus LM77217 on tootja markeering, 1 tähistab optilist klassi (parim kvaliteet), B tähistab kaitset suure kiiruse ja keskmise löögijõuga kuni 120 m/s lendavate osakeste vastu.

Hooldus
Kaitseprillide läätsi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada puhast riidetükki, mida on niisutatud nõrgas vee ja majapidamisseebi lahuses.

TÄHELEPANU !
Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

kaitseprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki