- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KAITSEPRILLID 60516 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:4.20 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

Kaitseprillid STYLUX
Saadaval tumeda- ja kollase läätsega
Soovitud läätse värvus palume ostmisel lisada kastikesse ,,Lisa informatsioon ,,

Kasutamine
Antud kaitseprillid on ette nähtud silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest. Samuti kaitsevad antud prillid ka UV kiirguse eest.
Markeering Antud kaitseprillide korpusel on markeering LUX 0 EN 166-FT CE kus LUX 0 on tootja markeering, EN166 on eurostandardi number, millele toode vastab, FT tähistab kaitset kiirelt liikuvate madala löögijõuga kuni 45 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Kaitseprillide klaasil on markeering 2-1,2 LUX 0 1FTK CE, kus 2-1,2 tähendab 99% kaitset UV kiirguse vastu kuni 380 nm, LUX 0 on tootja markeering, 1 tähistab läbipaistvat klaasi, FT tähistab kaitset kiirelt lendavate madala löögijõuga kuni 45 m/s osakeste vastu ja K tähistab kriimustusvastast kihti.
Hooldus Kaitseprillide läätsi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada puhast riidetükki, mida on niisutatud nõrgas vee ja majapidamisseebi lahuses.

TÄHELEPANU ! Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

kaitseprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki