- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KAITSEPRILLID 60401 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:1.41 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

Visilux kaitseprillid.
Saadaval värvitu läätsega.

Kasutamine
Antud kaitseprillid on ette nähtud silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest. Samuti kaitsevad antud prillide klaasid UV kiirguse eest.
.
Markeering
Antud kaitseprillide korpusel on markeering LUX.0 EN 166-FT CE, kus LUX.0 on tootja markeering, EN166 on eurostandardi number millele toode vastab, FT tähistab kaitset suure kiiruse ja väikese löögijõuga kuni 45 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Prillide läätsedel on markeering 2-1,2 LUX.0 1FT CE, kus 2 on UV-filtri kood, mille puhul värvide nägemine võib olla mõjutatud; 1,2 on UV-filtri tumedusaste; LUX.0 on tootja markeering; 1 tähistab kõrgeimat optilist klassi; FT tähistab kaitset suure kiirusega ja väikese löögijõuga kuni 45 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.

Hooldus
Kaitseprillide klaasi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada pehmet niisket puhastusvahendiga lappi.

TÄHELEPANU !
Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

kaitseprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki