- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

KAITSEPRILLID 60325 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:2.00 EUR

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

PIVOLUX kaitseprillid.
Saadaval tumeda läätsega ja värvitu läätsega.
Ostmise puhul märkige lisainformatsiooni millist läätse soovite

Kaitseprillid PIVOLUX 60325 ja 60326
Kasutamine
Antud kaitseprillid on ette nähtud silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest. Samuti kaitsevad antud prillide klaasid UV kiirguse eest.
.
Markeering
Antud kaitseprillide raamil on markeering LUX.0 EN 166-F CE, kus LUX.0 on tootja markeering, EN166 on eurostandardi number millele toode vastab, F tähistab kaitset suure kiiruse ja väikese löögijõuga kuni 45 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Pivolux 60325 värvitutel läätsedel on markeering 2-1,2 LUX.0 1FTK CE, kus 2 on UV-filtri kood, mille puhul värvide nägemine võib olla mõjutatud; 1,2 on UV-filtri tumedusaste; LUX.0 on tootja markeering; 1 tähistab kõrgeimat optilist klassi; FTK tähistab kaitset suure kiirusega ja väikese löögijõuga kuni 45 m/s lendavate osakeste vastu ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Pivolux 60326 suitsuhallidel läätsedel on markeering 5-2,5 LUX.0 1FK CE kus 5-2,5 tähendab tumedat päikesefiltrit ilma infrapunakaitseta ja K tähistab kriimustusvastast kihti. Muud kaitseomadused on samad mis värvitutel läätsedel.

Hooldus
Kaitseprillide läätsi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Puhastuseks kasutada puhast riidetükki, mida on niisutatud nõrgas vee ja majapidamisseebi lahuses.

TÄHELEPANU !
Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

kaitseprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki