- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

GAASIKEEVITUSPRILLID 60801 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidKaitseprillid ja näokaitsed

Toote hind:4.16 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

DUOLUX P gaaskeevitusprillid.
- DIN 5

Kasutamine
Duolux P kaitseprillid on ette nähtud kasutamiseks gaasikeevitusel, silmade kaitseks materjalide mehhaanilisel töötlemisel lenduvate kildude ja tolmu eest.

Markeering
Antud kaitseprillide korpusel on markeering EN166F EN175F CE kus EN166F EN175F on eurostandardite numbrid millele toode vastab ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.
Toonitud läätsedel on markeering PROTANE 5 SO 1DIN 0196 CE, kus PROTANE tähistab tootjat, 5 tähendab läätse tumedustastet (sobilik gaasikeevituseks ja metallide kõvajoodisega jootmiseks atsetüleeni voolavustugevusega 70-200 l/h ning hapnikuga lõikamiseks hapniku voolavustugevusega 900-2000 l/h), SO tähistab läätse suurendatud mehaanilist vastupidavust, 1DIN tähistab läätse optilist klassi (kõrgeim), 0196 on heakskiidetud asutuse number, kes on tootele CE sertifikaadi väljastanud ja CE tähistab eurosertifikatsiooni.

Hooldus
Kaitseprillide läätsi ei tohi puhastada abrasiivsete ainetega. Pese kaitseprille jooksva veel all pehmetoimelise puhastusvahendiga ja kuivata pehme lapiga.

Säilitamine
Kaitseprille tuleb hoida toatemperatuuril kuivades ja puhastes tingimustes originaalpakendis eemal otsesest päikesevalgusest.

TÄHELEPANU !
Antud kaitseprillid ei ole purunematust materjalist. Tugevalt kraabitud või pragunenud kaitseklaas vähendab silmade kaitset ning vajab kohest väljavahetamist,sama kehtib ka korpuse võimalike vigastuste kohta. Keevitustöödel jälgida tumendatud klaasi sobivust antud tööle. Antud kaitseprillide materjalid, mis puutuvad kokku ihuga, võivad ülitundlikel inimestel tekitada allergilist reaktsiooni. Kaitseprillide konstruktsiooni ei ole lubatud muuta.

Märksõnad

gaasikeevitusprillid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki