- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

3M RESPIRAATOR KLAPIGA 9914 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidHingamiskaitsed

Toote hind:20.50 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR

Täpsem info

3M FFP1S klapiga respiraator tolm + orgaanilised gaasid ja aurud.
Toote hind on antud 5 tükile

Respiraatorite 3M 9913/9914 kasutusjuhend
1. Võtke respiraator kätte nii, et ninaosa on sõrmeotste kohal. Laske paeltel vabalt käe all rippuda.
2. Asetage respiraator näole nii, et alumine serv on lõua all ja ninaosa üleval.
3. Tõmmake ülemine pael üle pea ja jätke kõrgele kuklataha. Tõmmake alumine pael üle pea ja seadke kõrvadest madalamale.
4. Pange mõlema käe sõrmed metallist ninaklambri külgedele. Suruge ninaklamber vastu nina, vajutades liikuge sõrmeotstega allapoole mõlemalpool klambrit. Ninaklambri surumine ühe käega ei ole piisavalt tõhus.
5. Kontrollige respiraatori hermeetilisust enne selle kasutamist tööruumides. Katke respiraatori näoosa kätega maski liigutamata. Hingake sügavalt sisse. Kui nina juures on tunda õhuvoolu, vajutage ninaklambrit nagu punktis 4. Kui respiraatori äärtest lekib, liigutage paelu üles-alla.
Kui respiraatori pähe seadmine EI ÕNNESTU soovitud viisil, ÄRGE MINGE saastunud alale. Võtke ühendust töödejuhataja või tööohutusspetsialistiga.
Märkus: ärge kasutage respiraatorit, kui teil on habe, mis takistab naha ja respiraatoriääre vahetut kontakti.
Hoiatused
1. Nagu muidki hingamiskaitsevahendeid nii ka respiraatorit võib kasutada ainult vastava ettevalmistuse saanud isik.
2. Respiraator ei kaitse gaaside, lahustiaurude või pritsiga värvimisel tekkivate lahustiaurude eest.
3. Kasutage respiraatorit ainult ventileeritavates ruumides, milles on küllaldaselt hapnikku organismi elutegevuseks, st. vähemalt 19,5%, sest respiraator ei kaitse hapnikupuuduse eest.
4. Ärge kasutage respiraatorit, kui õhu saastumistase on tervisele otseselt ohtlik.
5. 5. Väljuge koheselt ruumist, kui: a) hingamine muutub raskeks, b) tunnete peapööritust või ahistust.
6. Visake respiraator minema, kui see on kahjustatud, kui hingamistakistus on muutunud liiga suureks ja töövahetuse lõpus.
7. Ärge mingil viisil muutke respiraatori ehitust.
NB! Respiraator on tõhus ainult siis, kui see on õigesti valitud, tihedalt näole seatud ning seda kasutatakse kogu ohutsoonis viibimise ajal.
Kui saastatud keskkonnas viibides ei järgita respiraatori kasutamisjuhendit või hoiatusi, võib väheneda respiraatori tõhusus ja saasteainete mõju võib põhjustada haigestumise või pideva töövõimetuse.

Omadused
Respiraator 3M 9913/9914 on kerge, tõhus, mugav ja hügieeniline kaitsevahend tolmu ja aerosoolide vastu sissehingatavs õhus. Lisaks kaitseb see orgaaaniliste gaaside ja lahustiaurude eest, mille sisaldus ei ületa lubatud piirnormi. Laboratoorsete katsete põhjal sobib respiraator 9913/9914 ka kaitseks häirivate lõhnade vastu (alla lubatud piirnormi). Hermeetilisuse tagavad kahepaelaline kinnitus, vahtplastist ninatihend ja alumiiniumist ninaklamber. Respiraator 9913/9914 asetub mugavalt näole ja sellel on väike hingamistakistus. Respiraator ei vaja aeganõudvat ja kulukat hooldamist.
Kasutusalad
- toiduainetetööstus
- elektroonikatööstus
- mööblitööstus
- sisustus- ja remonditööd
- linnukasvatus ja –töötlemis-ettevõtted

Märksõnad

respiraator, respiraatorid, tolmumask, tolmumaskid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki