- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

3M RESPIRAATOR KLAPIGA 9332 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidHingamiskaitsed

Toote hind:30.75 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

3M FFP3S klapiga respiraator.
Toote hind on antud 5 tükile

Omadused
Uudsed volditavad 3M 9300-seeria respiraatorid on kerged, tõhusad, mugavad ja hügieenilised kaitsevahendid tolmu ja veebaasiliste aerosoolide vastu, osakeste läbimõõduga kuni 0,5 mikronit.
Hermeetilisuse tagavad kahepaelaline kinnitus, vahtplastist ninatihend ja alumiiniumist ninaklamber. 9300-seeria respiraatorid asetuvad mugavalt näole, neil on väike hingamistakistus, samuti ei vaja nad hooldust. Peapaelad hoiavad konstantset survet ja tagavad maski tiheda asetuse sõltumata peaümbermõõdust.
Tänu pehmest materjalist sisepinnale on respiraatori kontakt nahaga meeldiv ja respiraatorit mugav kanda.
Respiraatorid on pakitud ühekaupa, mis väldib nende saastumist säilitamise ajal. Igal klassil on kindlat värvi peapaelad, mis aitavad neid eristada ja kergelt vajalikku respiraatorit leida. Valikus nii klapiga kui klapita variandid.
Vastavus nõuetele
3M 9300-seeria respiraatorid vastavad Euroopa Liidu direktiivi 89/686 punktides 10 ja 11A sätestatud kaitsevahendite turvanõuetele. Kehtivad Briti Standardite Instituudi (BSI) poolt väljastatud tüübihindamis-sertifikaadid. BSI hinnangul vastab valmistuskoht (3M UK) standardile ISO 9002. Respiraatoritel on CE markeering (CE 0086).

Kasutusalad.
- Patareitootmine
- Farmaatsiatööstus
- Ehitus
- Keevitamine ja jootmine
- Keemiatööstus
- Laevatööstus ja –remont
- Terase- ja rauakaevandused

Standardid
9300-seeria respiraatorid on teimitud vastavalt Euroopa standardile EN 149 ja vastavad selle nõuetele. Standardi tähtsamateks kontrolltestideks on:
Filtri läbilaskvus
Teimitakse 12 filtri tõhusust naatriumkloriidi aerosooliga (S). FFP1 klassis ei tohi läbilaskvus ületada 20%.
Tulekindlus
Neli respiraatorit viiakse läbi tule temperatuuril 800ºC kiirusega 5 cm sekundis. Respiraatori põlemine ei tohi jätkuda pärast tulest väljatoomist.
Hingamistakistus
Filtri hingamistakistust hinnatakse õhuvoolus 30 l/min ja 95 l/min. FFP1 klassis ei tohi takistus olla suurem kui 0,6 mbar (30 l/min) ja 2,1 mbar (95 l/min).
Koguleke
Katseisikud teevad liikuval lindil käies füüsilisi harjutusi. Respiraatori filtrist, näotihendi vahelt ja ventiilist läbitunginud saasteainete kogus mõõdetakse. FFP1 klassis ei tohi läbitunginud saasteainete määr ületada 22% kaheksal juhul kümnest.)
Teave
Selles standardiga määratud teave peab olema toodud toote pakendil. Standardi EN149 eestikeelse teksti saab Standardite Ametist.
3M 9300-seeria respiraatorid on kaitsevad peene tolmu ja veebaasiliste aerosoolide vastu, mille osakeste läbimõõt on suurem kui 0,5 mikronit.

Märksõnad

respiraator, respiraatorid, tolmumask, tolmumaskid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki