- 100% turvaline ja usaldusväärne ost

- kõigile Turvaveebist ostetud toodetele kehtib kvaliteedi garantii , - 100% raha tagasi garantii kui kaup on otsas või ei jõua ostjani , - Turvaline ja kindel kauba kättetoimetamine .

3M KEEVITUS - RESPIRAATOR KLAPIGA 9925 Tööohutusvahendid ja töökaitsevahendidHingamiskaitsed

Toote hind:35.53 EUR

Teavita sõpru sellest tootest ja säästad ostult 5%!

Transpordiinfo

  • Tulen ise järgi
  • SmartPost 3.70 EUR
  • DPD kuller 5.69 EUR

Täpsem info

3M FFP2S klapiga keevitus-respiraator.
Toote hind on antud 5 tükile.

Omadused
Respiraator 3M 9925 on kerge, tõhus, mugav ja hügieeniline kaitsevahend tolmu, aerosoolide ja metallivingu vastu. Respiraator on kumera kujuga, mis tagab mugavuse ja tiheda asetuse väga erineva näokujuga kandjate puhul. 3M™ Cool Flow™ väljahingamisklapp vähendab niiskuse kogunemist maski sisse, eriti oluline on see omadus palavas ja niiskes töökeskkonnas. Reapiraator on varustatud kahe neljas punktis reguleeritava peapaela ja ninaklambriga, mis tagavad tiheda kontakti nahaga ja väldivad õhuleket ninaümbruses.
3M 9925 Premium keevitusrespiraator on loodud spetsiaalselt keevitustööde jaoks, et kaitsata osooni ja keevitamisel tekkiva vingu ning ebameeldivate lõhnade vastu. 9925 asetub mugavalt näole, sellel on väike hingamistakistus, samuti ei vaja see pikka ja kulukat hooldust.
Kasutusalad
- Raua- ja terasevalutsehhides
- Metalli tootmisel
- Laevaehitus- ja laevaremondi töödel
- Patareide tootmisel
- Keevitamisel ja jootmisel
- Pottsepatöökodades
- Pulberkemikaalide tootmisel ja kasutamisel
- Värvitööstuses
- Ehitusel

Vastavus nõudmistele
Respiraator 3M 9925 vastab Euroopa Liidu direktiivi 89/686 punktides 10 ja 11B sätestatud põhilistele kaitsevahendite turvanõuetele. EÜ tüübihindamine on tehtud Briti Standardite Instituudis (BSI) ja väljastatud vastav tüübihindamissertifikaat. BSI hinnangul vastab toote valmistustehas standardile ISO 9002. Tootel on CE markeering.

Märkus: ärge kasutage respiraatorit, kui Teil on habe või bakenbardid, mis takistavad naha ja respiraatoriääre vahetut kontakti.
Hoiatused
Nagu kõigi hingamisteede kaitsevahendite puhul, tuleb respiraatori kasutajale enne kandmist õpetada respiraatori õiget kasutamist.
Respiraator ei kaitse õlil põhinevate aerosoolide, gaaside, aurude ja pritsiga värvimisel tekkivate lahustiaurude eest ning hapnikuvaeguse eest (alla 19,5%).
3M soovitab kasutada 9925 respiraatorit kaitseks osooni eest kontsentratsioonil kuni 10 x OEL ja orgaaniliste aurude ärritava toime eest kontsentratsioonidel alla OEL (alla tööruumides lubatud piirnormi).
Kasutage respiraatorit ainult ventileeritavates ruumides, milles on küllaldaselt hapnikku organismi elutegevuseks, st. vähemalt 19,5%.
Ärge kasutage respiraatorit, kui õhu saastumistase on tervisele või elule otseselt ohtlik.
Väljuge koheselt ruumist, kui:
- hingamine muutub raskeks,
- tunnete peapööritust või ahistust.
Vahetage respiraator uue vastu, kui see kahjustub või kui hingamistakistus muutub liiga suureks, samuti töövahetuse lõpus.
Ärge mingil viisil muutke respiraatori konstruktsiooni.
Respiraator on tõhus ainult siis, kui see on õigesti valitud ja pähe seatud ning kui seda kasutatakse kogu ohutsoonis viibimise ajal.
Kui respiraatori kasutamisjuhendit või hoiatusi saastatud piirkonnas viibides ei järgita, võib väheneda respiraatori tõhusus ja põhjustada haigestumist või pideva töövõimetuse.

Märksõnad

respiraator, respiraatorid, tolmumask, tolmumaskid

Loe edasi

Veel firma tooteidVaata kõiki