Kuum pakkumine

499.00 EUR

499.00 EUR

-0%
Nutilukk ID Lock 150, hõbedane

Järgi 100 eksemplari

Vaata lähemalt »

Facebook

Kes me oleme?

  • Turvaveeb.ee on Eesti esimene turvalisuse teemaline infoportaal, mis ühendab turvaala tooteid ja teenused ühtsesse andmebaasi, et klientidel oleks lihtsam neid leida
  • Turvaveeb.ee on andmebaas firmadest kelle kõrge vastutustunne ja usaldusväärsus aitab teil leida lahenduse mistahes turvaprobleemile
  • Teeme koostööd oma ala patriootidega kelle toodetele saab lisada juurde sõna TURVALINE
  • Soovime tõsta teie teadlikust uusimatest turvalahendustest, sest nii kindlustate endale parima ja innovatiivsema lahenduse
  • Turvaveeb.ee on sillaks parimate pakkumiste ja firmade juurde

Miks on kasulik registreerida ennast turvaveeb.ee kasutajaks?

Peale registreerumist kliendina - saate luua omale konto mis võimaldab teil küsida pakkumist või eksperthinnangut, ühelt või kõikidelt peagruppi kuuluvatelt firmadelt korraga. See on kiirem ja mugavam viis saada võrdlev pakkumine oma konkreetsele küsimusele või hankele. Turvaveeb informeerib teid igast teatest või pakkumisest mis on saabunud teie kontole.

Peale registreerumist firmana - saame koos luua Eesti suurima turvatooteid ja -teenuseid sisaldava infoportaali. Hoida inimesi kursis uute ja innovatiivsete turvalahendustega mis saadaval. Uudiste ja artiklite lisamine uutest toodetest on lihtsam viis näidata end eksperdina omas valdkonnas. Mis peamine mida rohkem tooteid ja artikleid avaldate seda suurema hulga linke oma kodulehe suunas loote.  

Rubriigid

Tooted ja teenused - sisaldavad andmebaasi Eesti turul olevatest turvatoodetest ja -teenustest. Valides huvipakkuva turvatootegrupi on hetkega firmade poolt sisastatud tooted teie ees.

Firmad - alt leiate eksperdid omas valdkonnas kes aitavad teil leida lahenduse mistahes turvaprobleemile. Iga firma poolt sisestatud andmebaas sisaldab üldist tutvustust, tegevusalasid, pilte, videoid ja viimaseid uudiseid. Firma asukoht on näidatud ära Google map-is.

Artiklid - hoiavad teid kursis uusimate turvalahenduste ja uudistoodetega. Parim lahendus ei ole alati kalleim lahendus.

Hanked - võimaldavad teil küsida pakkumist või hinnangut kas või kõigilt firmadelt korraga. See on lihtsaim viis saada võrdlev pakkumine oma konkreetsele küsimusele või tootele. 

Otsing - kasutades otsingut kirjutage kasti toote märksõna ja hetkega on teie ees kõik märksõnale vastavad tooted,firmad ja uudised kus märksõna kasutatud.

Kontakt

Igor

Igor Loos

 

Uksed Lukud OÜ

Reg.nr. 12948483

KMKR EE101834447

Aadress: Allika tee 14, Peetri alevik

Telefon:+372 5108080

e-post: turvaveeb@turvaveeb.ee

 

Teie meelerahu heaks!

Teie turvaveeb.ee!