Warning: file_get_contents(http://maps.google.com/maps/api/geocode/json?sensor=false&address=Liimi+1%2C+Tallinn%2C+10621,et) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /data03/virt25011/domeenid/www.turvaveeb.ee/modules/googlemaps/GoogleMaps.inc on line 17
Estecs Estonia OÜ - TurvaVeeb.ee

Estecs Estonia OÜ

Soomes Kuopios asutatud Estecs OY on juba aastaid tegutsenud tööohutuse vallas.

Eestisse rajati tütarfirma Estecs Estonia OÜ 1. aprill 2008.Estecs Estonia OÜ alustas oma tegevust esmaabikomplektide müügist, põhiosas autoapteegid ning hiljem lisandusid esmaabikomplektid firmadele.

Soovime, et iga inimene teadvustaks endale, et igal tegevusel võiks kaasas olla väike esmaabipakend, iial ei tea, millal meid tabab mõni oht või vigastus, kuid on hea, kui meil on olemas vahendid pakkuda esmaabi, et saaksime rõõmsalt oma tegevustega jätkata.

Turvaliselt tööl, kodus ja puhkehetkel.

Kategooriad

  • Turvafirmad
  • Tööohutusvahendite müük
  • Esmaabitoodete müük

Märksõnad

esmaabikomplektid, töökaitsevahendid, ohutustooted,

Edasimüüjad ja esindused

Estecsi kõige suurem koostöö on olnud Maanteeametiga. Jalgratturi esmaabipakend Vigurvända võistlustel jagati osavõtjatele. See on meile väga suureks abiks, nii saab oma toote vajalikust tutvustada ka näiteks jalgratturitele. Estecs on teinud ja teevad ka edaspidi firmadele brändi tooteid, firma logo trükitakse esmaabi koti peale.
Koostööpartnerid on Magnum, Olerex, Maanteeamet.