MTÜ Eesti Naabrivalve

MTÜ Eesti Naabrivalve (edaspidi ÜHING) on 05. mail 2000 kodanikualgatuse korras asutatud ühing, mille eesmärgiks on tõsta elanike turvalisust kodudes ja nende lähemas ümbruskonnas elanike endi aktiivse tegutsemise tulemusel. Eesmärgi saavutamiseks aitab ÜHING kaasa elukeskkonna turvalisusega tegelevate mittetulundusühingute ja liikumiste tekkele ning nende tegevusele, tutvustab kogukonna turvalisuse põhimõtteid, annab välja trükiseid ja korraldab koolitusi ning arendab koostööd riigi- ja kohalike omavalitsuste, politsei ning teiste asutustega. ÜHING on elukeskkonna turvalisusega tegelevaid mittetulundusühinguid ja isikuid ühendav organisatsioon, mis jagab oma liikmetele elukeskkonna turvalisuse alast teavet ja koolitust ning on oma liikmete esindajaks koostööpartnerite leidmisel ja nendega koostöö arendamisel.

http://naabrivalve.ee/index.php?mid=4

Kategooriad

  • Koolitusfirmad
  • Muu

Märksõnad

turvalisus, kodu, kaitse, varas, varga, koolitus, naaber, valve, valvama, kodanik, kodanikuühendus

Edasimüüjad ja esindused

Tiina Ristmäe (MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht ja Tallinna linna naabrivalve koordineerimine)
GSM: +372 5136630
e-mail: tiina@naabrivalve.ee

Tarmo Vaik (Harjumaa projektijuht)
GSM: +372 53446710
e-mail: tarmo@naabrivalve.ee

Liina Tojak (Tartu linna projektijuht)
GSM: +372 56491935
e-mail: liina@naabrivalve.ee


Tiina Roosalu (Raplamaa projektijuht)
GSM: +372 5096693
e-mail: tiinar@naabrivalve.ee
Indrek Randma (Jõgevamaa projektijuht)
GSM: +372 5094704
e-mail: indrek@naabrivalve.ee

Viivika Keskküla (Tartumaa projektijuht)
GSM: +372 5145010
e-mail: viivika.keskkyla@gmail.com

Kaupo Kallas (Võrumaa projektijuht)
GSM: +372 58053447
e-mail: kaupo@naabrivalve.ee

Jüri Siim (Järvamaa projektijuht)
GSM: +372 5053364
e-mail jyri@naabrivalve.ee

Lii Kaljuvee (Lääne-Virumaa projektijuht)
GSM: +372 5272008
e-mail: lii@naabrivalve.ee

Kalle Põldmaa
Andmesisestaja
e-mail: kalle@naabrivalve.ee

Pildid & Videod